Par uzņēmumu

Mūsu uzņēmuma nozīmīgākais uzdevums ir piedāvāt klientiem pēc iespējas plašāku pakalpojumu klāstu nekustamo īpašumu jomā, kā arī nodrošināt  pilnu juridisko atbalstu darījuma noformēšanā. Mūsu sadarbība ar klientu nebeidzas pēc īpašuma pārdošanas, bet turpinās arī pēc darījuma, saglabājot personīgu pieeju ikvienam klientam.

Zināšanas un kompetence.

Mūsu uzņēmuma lielākais ieguvums un vērtība ir tās darbinieki, kuri ir savas jomas speciālisti ar lielu darba pieredzi un zināšanām nekustamo īpašumu jomā. Pieredze un zināšanas ir mūs galvenais darba instruments, kas ļauj mums būt spēcīgiem un pārliecinātiem ne tikai darījumos ar nekustamo īpašumu, bet arī justies droši un pārliecinoši ikvienā nestandarta situācijā.

Mēs neapstājamies pie sasniegtajiem augstumiem un virsotnēm. Mēs turpinām pulēt un spodrināt savas zināšanas, lai kādudien mēs uzmirdzētu ar spilgtu dimanta spozmi.

Mūsu klienti

Mūsu kompānijas pastāvīgo klientu loku veido vietējie klienti, klienti no NVS valstīm, kā arī klienti no Eiropas un citām pasaules valstīm. Tāpēc mēs droši varam apgalvot, ka spējam nodrošināt ar potenciāliem pircējiem un īrniekiem  dažādus tirgus segmentus Jūrmalā, Rīgā un Rīgas rajonā.

Mūsu klienti var apliecināt, ka mums var uzticēties.

Uzņēmuma misija un vīzija.

Misija. Mūsu misija ir likt klientam justies labi. Lai ikviens darījums kopā ar mums būtu kā patīkams notikums,  kas sajūsmina un sniedz komforta un drošības sajutu.

Vīzija. Mēs vēlamies pilnveidoties visās savās darbības jomās, izmantojot visus mūsu rīcībā esošos instrumentus- zināšanas, prasmes un pieredzi.  Mūsu mērķis ir -būt  pirmajai izvēlei mūsu klientu lēmumos.

 

Izvēlieties mūs un Jūs būsiet patīkami pārsteigti par mums!