Jaunais projekts centrā

Par projektu.

 

Barona Dainas aicina interesentus iegriezties ciemos un sajust vietas īpašo auru. Teicamā atrašanās vieta – pašā pilsētas kultūrvēsturiskajā centrā, pretī bijušajai Rīgas Sporta pilij – patiks pilsētas mīļiem, jo viss būs rokasstiepiena attālumā. Ērta sabiedriskā transporta satiksme un infrastruktūra, taču trokšņi Barona Dainas netraucēs – ēka ir pagalmā, klusā un zaļā šķērsieliņā, kas ļaus sajusties kā savā republikā. Nāc un esi mājās!

 

Par namīpašumu:

 

Namīpašumam ir divas kāpņu telpas, kurās kopējais dzīvokļu skaits ir 16 (1, 2 un 3 istabu). Dzīvokļi pieejami ar platībām no 32m2 – 52m2. Katram dzīvokļa īpašniekam ir iespēja iegādāties noliktavas telpas no 6m2, īpašuma pagrabstāvā.

 

Namīpašuma tehniskais apraksts:

 

Koka – ķieģeļu ēka ir pilnībā renovēta. Īpašumā ir pilsētas apkure ar jaunizbūvētiem siltumtīkliem un siltummezglu. Ir nomainīta elektroinstalācija, 3fāzu pieslēgums, kā arī nomainīta ūdensapgādes un kanalizācijas sistēma. Ēkai ir jauns metāla jumts ar ražotāja 50 gadu garantiju, siltināti bēniņi. Ventilējamā fasāde ar vati siltinātas ārsienas, apšūtas ar dekoratīvajiem apdares dēļiem, siltinātas iekšsienas, kā arī siltināti pārsegumi. Visā ēkā jauni koka logi (3 stiklu paketes, IV78) un koka ieejas durvis ar kodu.

 

Par dzīvokļiem:

 

Visos dzīvokļos uzstādīti viedie elektrības skaitītāji, koridorā iebūvētais skapis. Augstākās kvalitātes grīdas segums (Haro (Vācija), Quick-Step (Beļģija). Dzīvokļi ir ar kompaktu un pārdomātu plānojumu, kā arī dizainera izstrādātu pilnu apdari. Vannasistabas pilnībā aprīkotas, augstākās kvalitātes santehnika (Grohe, Hansgrohe), dvieļu žāvētāji. Katram dzīvoklim siltinātas, skaņu absorbējošas metāla ārdurvis, ar El30 ugunsdrošības sertifikātu (Porta Doors), kā arī augstākās kvalitātes iekšdurvis. Pieejami gan dzīvokļi ar iebūvētu virtuvi, gan bez, atstājot iespēju to veidot personalizētu.

Cena no:60 500 EUR

...

Apraksts

Adrese Krišjāņa Barona iela 92a, Centrs, Rīga
Īpašuma tips Jauno projektu katalogs
Darījuma tips Pārdod
Identifikators CO11814
Kopējā platība 51 m²
Istabas 3
Ēkas tips Koka karkass
Stāvu skaits ēkā 2
Lifts Nav
Komunikācijas Elektrība
Apkure centrālā
Ūdens centrālais
Kanalizācija pilsētas

Sazinies ar mums:

Dāvis Akmeņkalns

Paldies!


Jūsu ziņa ir nosūtīta!


Sazināsimies ar Jums tuvākajā laikā.

* - obligāti aizpildāmie lauki