Komfortablie dzīvokļi

Komplekss atrodas Rīgā, Rembates ielā un sastāv no divām 10-stāvu dzīvojamajām ēkām, kas atrodas labiekārtotā, 1,7 ha lielā teritorijā. Ēkā atrodas ērti 1, 2, 3, un 4- istabu komforta klases dzīvokļi. Projekts balstīts uz moderniem tehniskajiem risinājumiem un tradicionālajām prasībām attiecībā uz dzīvojamo ēku – komforts, drošība, energoefektivitāte un individuāla pieeja. Dzīvokļi ir gan ar balto, gan pilno apdari, griestu augstums 2,7m. Katrs dzīvoklis aprīkots ar individuāliem siltuma padeves skaitītājiem un regulētāju. Ēkās paredzēta zona individuālā inventāra uzglabāšanai. Diennakts apsardze, teritorijas un autostāvietas video novērošana. 

Ēkas konstrukcija veidota no monolīta, dzelzsbetona karkass, pārsegumi – monolīts dzelzsbetons. Ārējās sienas – FIBO bloki. Fasāde siltināta ar akmens vati un apmesta. Pamati – stiegrota betona plāksne. 

Apkure A/S „Rīgas Siltums”, ūdensapgāde un kanalizācija – pilsētas. Internets, telefons, kabeļtelevīzija, satelīts, signalizācija. Virtuves plītis – elektriskās.

Visa teritorija ir apzaļumota un norobežota ar dzīvžogu, kā arī sētu. Iebrauktuvē uzstādīti divu sekciju automātiskie vārti un vārtiņi. Pagalmā atrodas aprīkots bērnu laukums, sporta laukums, divu līmeņu autostāvvieta.

Pieejami 1 līdz 4 istabu dzīvokļi ar platību no 32,7 līdz 128,9 m2

Cenas sākot no 44 472 EUR par 1 istabu dzīvokli ar platību 32,7 m2

Ja vēlies iegūt papildus info vai pieteikt apskati, sazinies ar mums. 

Cena pēc pieprasījuma

...

Apraksts

Adrese Rembates iela, Pļavnieki, Rīga
Īpašuma tips Jauno projektu katalogs
Darījuma tips Pārdod
Identifikators CO10389
Ēkas tips Jaunais projekts
Lifts Ir
Komunikācijas Elektrība
Apkure centrālā
Ūdens centrālais
Kanalizācija pilsētas

Sazinies ar mums:

Dāvis Akmeņkalns

Paldies!


Jūsu ziņa ir nosūtīta!


Sazināsimies ar Jums tuvākajā laikā.

* - obligāti aizpildāmie lauki