Dzīvokļi pārdaugavā

Jaunajais projekts „Dignājas Nami” atrodas Rīgā, Dignājas ielā 3B un 3C. Dignājas ielas namos atrodas divi sešstāvu nami ar 87 vienas līdz četru istabu dzīvokļiem. Visi dzīvokļi ir ar pilnībā veiktu, kvalitatīvu apdari, iebūvētu virtuvi un iekārtām, kā arī kvalitatīvu un modernu santehniku. Mājas ir projektētas tā, lai pēc iespējas ilgāk dzīvokļu logos iespīdētu gaisma, kā arī no logiem pavērtos ainava uz kokiem bagāto apkārtni. No augšējo stāvu panorāmas logiem var vērot Vecrīgas un Daugavas pārvērtības gadalaiku mijā. Atsevišķiem dzīvokļiem ir arī ziemas dārzi. Burvīgās panorāmas ar Vecrīgas torņiem baudīšanai iesakām plašās jumtas terases ar nojumēm. Turklāt jumta stāva terasi var iegādāties neatkarīgi no tā, kurā stāvā Jūs dzīvojat!

Plašas pazemes un virszemes autostāvvietas vairāk nekā 100 automašīnu novietošanai. Iedzīvotāju ērtībām namu cokolstāvos ir izveidotas mantu glabātavas. Nesošās sienas un pārsegumi būvēti no dzelzsbetona. Gāzes apkure, pilsētas ūdensapgāde un kanalizācija.

2 jaunas mājas, kas atrodas labiekārtotā teritorijā 7581 kv.m platībā. Nesošās sienas un pārsegumi būvēti no dzelzsbetona.

Cena 95 000 EUR par 3 istabu dzīvokli ar platību 94,2 m2 ar pilnu apdari. 

Ja vēlies iegūt papildus info vai pieteikt apskati, sazinies ar mums. 

Cena:95 000 EUR

...

Apraksts

Adrese "Dignājas Nami", Ziepniekkalns, Rīga
Īpašuma tips Jauno projektu katalogs
Darījuma tips Pārdod
Identifikators CO10375
Kopējā platība 94 m²
Istabas 3
Ēkas tips Jaunais projekts
Lifts Nav
Komunikācijas Gāze
Elektrība
Apkure gāzes
Ūdens centrālais
Kanalizācija pilsētas

Sazinies ar mums:

Corvin Real Estate

Paldies!


Jūsu ziņa ir nosūtīta!


Sazināsimies ar Jums tuvākajā laikā.

* - obligāti aizpildāmie lauki