Jaunumi

"Rention" noslēdz līgumu ar "Corvin Real Estate"

Raksts pārpublicēts no www.labsoflatvia.com, 13.01.2017

 

‘RENTION’ NOSLĒDZ SADARBĪBAS LĪGUMU AR SIA ‘CORVIN REAL ESTATE’

Nekustamo īpašumu pārvaldības platforma ‘Rention’ šonedēļ parakstīja pirmo integrēto sadarbības līgumu ar SIA ‘Corvin Real Estate’ par speciālu sistēmas pielāgošanu aģentūras vajadzībām. Tas nozīmē, ka jaunuzņēmums uzsāk reālu darbību, noslēdzot testa režīmu.

Kā informē uzņēmuma pārstāvji, kopumā līguma ietvaros platformā plānots pārvaldīt vairāk nekā 60 uzņēmuma apsaimniekotos dzīvokļus vismaz 5400m2 platībā.

“Ņemot vērā situāciju nekustamo īpašumu tirgū, esam raduši, ka katra kompānija izmanto dažādus pakalpojumus, tostarp dažādās vietnēs, tāpēc strādājam pie tā, lai visas vēlamās darbības ikvienam iespējams veikt vienotā sistēmā.

Sadarbībā ar SIA ‘Corvin Real Estate’ esam guvuši jaunu pieredzi sadarbībā ar aģentūru, kas apsaimnieko trešo personu īpašumus, tādējādi uzsākot jaunu pakalpojumu integrēšanu platformā, kas nepieciešami tieši viņiem. Tāpat strādājam arī pie tā, lai maksimāli vienkāršotu jau funkcionējošās darbības sistēmā,” stāsta ‘Rention’ valdes priekšsēdētājs Aleksandrs Zelinskis.

Uzsākot sadarbību ar SIA ‘Corvin Real Estate’, mājokļu pārvaldības sistēmā ‘Rention’ tiks apvienotas un vienkāršotas tādas darbības, kā apsaimniekošanas un komunālo pakalpojumu līgumu parakstīšana, īres un citu maksājumu izpilde, kā arī rēķinu izrakstīšana, skaitītāju rādījumu nodošana, deklarāciju sastādīšana u.c.    

“Konkurence visās jomās arvien pieaug, tāpēc līdztekus kvalitatīviem pakalpojumiem un ikdienas darbam, jādomā kā attīstīties un piedāvāt arvien jaunākus un inovatīvākus risinājumus, kas atvieglotu sadarbību ar klientiem.

Ir pienācis brīdis, kad papīra formāta rēķiniem ir jākļūst par vēsturi, kā arī neskaitāmu pārskaitījumu veikšana vairs nav efektīva, tādēļ, lai taupītu laiku un naudu, piedāvājam saviem klientiem daudz ērtāku formu jeb interneta platformu ’Rention’, saka SIA ‘Corvin Real Estate’ partnere Jana Sviridova.

Atpakaļ