Corvin investīciju projekti

Koka karkasa mājas

Investīciju projekti ir viens no kompānijas “Corvin Real Estate” darbības virzieniem, kas aktīvi tiek attīstīts.

Uzņēmuma ilggadējā pieredze nekustamā īpašuma nozarē ļauj saskatīt perspektīvas tur, kur citi, iespējams, tās nesaredz. Tas nozīmē ar spēju piedāvāt patērētājam tieši to, ko tas vēlas.

Būvniecība un ēku renovācija ir iedvesmas pilns process, kas ne tikai priecē tā realizētājus, bet arī uzlabo pilsētas vidi. Sakoptas pilsētvides un sakārtotu ēku jaunrade ir uzņēmuma “Corvin Real Estate” darbības pievienotā vērtība un viens no priekšplānā izvirzītajiem uzdevumiem.

 

Šobrīd uzņēmums “Corvin Real Estate” realizē un attīsta vairākus projektus:

 

Rīga, Čaka 33  http://caka33.mozello.lv  (Realizēts)

Jūgendstila daudzdzīvokļu ēka Rīgas centrā, kurā tiek veikti renovācijas darbi daļai no ēkas (sētas daļā). Jauno iemītnieku izvēlei būs pieejami 9 dzīvokļi ar pilnu iekšējo apdari. Dzīvokļu pieejamās platības variēs no 30 līdz 76 m2.

Projekts realizēts 2022.gadā.

 

Rīga, Ventspils iela 34  

Trīsstāvu daudzdzīvokļu ēka Pārdaugavā - vienā no Rīgas zaļajām apkaimēm, kas atrodas attīstītas infrastruktūras tuvumā, netālu no tirdzniecības centra “Spice”.

Ēkā tiks izbūvēts 21 dzīvoklis ar pilnu iekšējo apdari, un to pieejamās platības variēs no 31 līdz 115 m2. Tās celtniecībā tiks ievērotas skandināviskā stila vadlīnijas - funkcionalitāte, formu vienkāršība, un lielākas dabiskās dienas gaismas nodrošināšanai - izbūvētas plašas stiklotas fasāžu plaknes.

 

Rīga, S. Eizenšteina iela 57  mezciemalofti.mozello.com

Četrstāvu daudzdzīvokļu ēka Mežciemā netālu no  lielākā seno spēkratu muzeja Baltijas valstīs - Rīgas Motormuzeja. Jauno iemītnieku izvēlei būs pieejami 6 dzīvokļi ar pilnu iekšējo apdari un viena komercplatība. Dzīvokļu pieejamās platības variēs no 45 līdz 67 m2. Dzīvojamo platību plašuma sajūtas aspekts risināts, izbūvējot izteikti augstus griestus un veidojot mājokli loft stilā.

 

Rīga, Pāles iela 11 http://pales11.mozello.lv (Realizēts)

Trīsstāvu daudzdzīvokļu ēka Juglā blakus vēsturiskajam Strazdumuižas parkam, kurš robežojas ar Juglas ezeru.

Šobrīd parka tuvumā esošā pagājušā gadsimta 30. gados celtā trīsstāvu ēka piedzīvo savu atdzimšanu, pārtopot par mūsdienu prasībām atbilstošu 9 dzīvokļu namu. Jaunajiem iemītniekiem dzīvokļi ar platību, kas variēs no 31 līdz 57 m2 tiks piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari.

Projekta realizācija ir pabeigta 2021.gadā.

 

Uzņēmums aicina sadarboties investīciju partnerus dalībai dažādos projektos. Sadarbības nosacījumi tiks piedāvāti un izrunāti individuāli, atkarībā no izvēlētās dalības konkrētajā projektā.