Karte

Sadaļa Karte - tas ir kā aizraujošs ceļojums pa Rīgu, Rīgas rajoniem un Jūrmalu.

Uzspiežot uz izvēlētā rajona, tajā automātiski tiek atlasīti un atspoguļoti visi rajonā pieejamie īpašumi uz pārdošanu, īri vai nomu. Kā arī iespējams uzzināt daudz jauna par rajoniem. Rajonu apraksti ļauj ielūkoties tagadnē un arī pagātnē, iepazīstinot Jūs ar katra rajona kultūrvēsturisko mantojumu. 

Spied uz interesējošā rajona,  uzzini daudz jauna un interesanta un izvēlies sev piemērotāko īpašumu!

 

 

 

Rīga

Rīga ir Latvijas galvaspilsētas, kuras pirmsākumi meklējumi pirms vairāk nekā 800 gadiem un katrs gadsimts ir atstājis savas pēdas pilsētas arhitektūrā.

Rīgā ir sastopama mūsdiena ar senatni – Jūgendstils un modernā arhitektūra, jaunrade un unikālais vecmeistaru mantojums, kuru iespējams baudīt Rīgas muzejos un galerijās. Rīgas Jūgendstila māksla un arhitektūra ir iekļauta UNESCO kultūras mantojuma sarakstā.

Jūrmala

Jūrmala ir Latvijas lielākā kūrortpilsēta, kuras 24 km garo liedagu veido smalkas, baltas kvarca smiltis... Jūrmalas vēstures pirmsākumi ir meklējami jau 17.gadsimtā, bet kā kūrorts sāka attīstīties 18.gadsimtā.

Šodien Jūrmala pārsteidz ar savu spozmi un pievilcību, katru gadu arvien vairāk attīstoties un pievilinot arvien vairāk tūristu. Jūrmalas arhitektūra, daba un jūra ir apbrīnas vērta.