Slogan

Īpašums Tavam dzīvesstilam

Par mums

"Corvin Real Estate" ir profesionāļu komanda ar ilggadēju pieredzi darbā ar vietējiem un ārvalstu klientiem. Mūsu komanda ir augsti kvalificēta, kompetenta, mērķtiecīga un ar augstu apkalpošanas kultūru. Pieredzi un zināšanas esam guvuši, strādājot gan vietējos, gan starptautiskos uzņēmumos. Mūsu kompānijas pastāvīgo klientu loku veido vietējie klienti, klienti no NVS valstīm, kā arī klienti no Eiropas un citām pasaules valstīm. 

Vairāk

Jaunumi

  • 31.05.2018 NĪN karstais kartupelis: jāmaksā īrniekam vai īpašniekam?

    Īres tirgū arvien aktualizējas jautājums par nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) nomaksas kārtību – vai šis pienākums gulst uz īrnieka vai īpašnieka pleciem? Īres tirgū arvien aktualizējas jautājums par nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) nomaksas kārtību – vai šis pienākums gulst uz īrnieka vai īpašnieka pleciem? 

  • 28.03.2018 Īres līguma reģistrācija VID uz 10% likmi

    Reģistrējot  noslēgto īres vai nomas līgumu Valsts ieņēmumu dienestā, Nekustamā īpašuma īpašniekam Iedzīvotāju ienākuma nodokļa apmērs tiks aprēķināts 10% apmērā no gūtajiem ienākumiem.  

  • 08.11.2017 Nekustamā īpašuma pārvaldība

    Nekustamā īpašuma pārvaldības pakalpojums sevī ietver visu jautājumu risināšanu, kas saistīti ar nekustamo īpašumu, pamatojoties uz īpašnieka dotajām pilnvarām – Tā ir gan īrnieku piemeklēšana un īres līguma noslēgšana, sekošana līdzi savlaicīgai komunālo pakalpojumu un īres apmaksai, sīkie remontdarbi (nepieciešamas gadījumā), kā arī visi jautājumi, kas sasitīti ar nodokļiem.

Vairāk