Par mums

Ir labi sadarboties ar profesionāļiem!

„Corvin Real Estate” ir viena no uzticamākajām un straujāk augošajām nekustamā īpašuma kompānijām Latvijā. Mums svarīgs ikviens klients, un tieši tāpēc visi, kas ar mums sadarbojas, uzteic uzņēmuma augsto apkalpošanas kultūru. Neatkarīgi no Jūsu iecerēm – dzīvojamo telpu pirkšanas vai pārdošanas, izdevīga investīciju darījuma vai nekustamā īpašuma objekta pārvaldīšanas, - mēs spēsim piemeklēt tieši Jums labāko risinājumu. Nekustamā īpašuma darījumi ar „Corvin Real Estate” – tas ir viegli, ērti un ar profesionālu pieeju. Tieši tāpēc mūs iesaka draugiem!

Vairāk

Jaunumi

  • 31.05.2018 NĪN karstais kartupelis: jāmaksā īrniekam vai īpašniekam?

    Īres tirgū arvien aktualizējas jautājums par nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) nomaksas kārtību – vai šis pienākums gulst uz īrnieka vai īpašnieka pleciem? Īres tirgū arvien aktualizējas jautājums par nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) nomaksas kārtību – vai šis pienākums gulst uz īrnieka vai īpašnieka pleciem? 

  • 28.03.2018 Īres līguma reģistrācija VID uz 10% likmi

    Reģistrējot  noslēgto īres vai nomas līgumu Valsts ieņēmumu dienestā, Nekustamā īpašuma īpašniekam Iedzīvotāju ienākuma nodokļa apmērs tiks aprēķināts 10% apmērā no gūtajiem ienākumiem.  

  • 08.11.2017 Nekustamā īpašuma pārvaldība

    Nekustamā īpašuma pārvaldības pakalpojums sevī ietver visu jautājumu risināšanu, kas saistīti ar nekustamo īpašumu, pamatojoties uz īpašnieka dotajām pilnvarām – Tā ir gan īrnieku piemeklēšana un īres līguma noslēgšana, sekošana līdzi savlaicīgai komunālo pakalpojumu un īres apmaksai, sīkie remontdarbi (nepieciešamas gadījumā), kā arī visi jautājumi, kas sasitīti ar nodokļiem.

Vairāk